بهداشت

رازهای شستن لباس زیر

رازهای شستن لباس زیر
یکی از رازهای شستن لباس زیر این است که بعد از شستشو ، 30 دقیقه لباس را با حرارت ملایم خشک کنید: یکی از پزشکان به نیویورک تایمز گفت که خشک شدن 30 دقیقه ای یا اتوکشی بعد از شستن می تواند به حداقل رساندن باکتری های جدید جمع شده در طول شستشو کمک کند. او به نشریه گفت: “گرمای ناشی از یک چرخه کوتاه خشک کن یا یک اتو کافی خاهد بود تا لباس های زیر از باکتری های مورد مطالعه آزاد شوند.”

zirtanpoosh
هم اتاقی یا عضو خانواده بیمار؟ لباس زیر خود را در با هم مخلوط نکنید: با توجه به اینکه باکتری ها در ماشین لباسشویی شما شناور هستند ، نیازی به ریسک بیشتر نیست.

اگر باکتری واژینال (BV)دارید لباس زیر آلوده را با شورت یا شلوارهای دیگر مخلوط نکنید: این امر به ویژه برای افرادی که کمتر لباسشویی را روشن می کنند اهمیت دارد. برای پایین نگه داشتن سطح باکتری ها و جلوگیری از آلودگی متقابل ، یک شستشو جداگانه انجام دهید.

لباسهای زیر را جدا از لباسها با سایر مایعات بدن بشویید: در محیط بیمارستان ، لباسهای آلوده به صورت متقاطع (همراه با استفراغ ، خون ، ادرار و غیره) را جداگانه بشویید. همین کار را با لباس زیر خود انجام دهید ، به ویژه اگر اعضای خانواده ای دارید که در بیمارستان کار می کنند. در صورت وجود مایعات دیگر ، بر بیرون آوردن خون یا استفراغ از لباس و دور نگه داشتن آنها از لباس هایی که بر روی قسمت های خصوصی بدن خود می پوشید ، تمرکز کنید.

1 نظر در “رازهای شستن لباس زیر

  1. نرگس گفت:

    موضوع جالب و در عین حال حساس هست باید همیشه به این نکات توجه داشته باشیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *